Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Garnki dostosowane do wszystkich rodzajów płyt grzewczych — wybierz komplet dla siebie!

Garnki są niezbędne w każdym domu — to rzecz oczywista! Nieważne, czy gotujesz na co dzień, czy od święta. Usiądź zatem wygodnie i zastanów się, jakie garnki spośród tych oferowanych przez nas przydadzą się w twojej kuchni!

W naszej ofercie znajdują się komplety garnków dostosowane do wymagań i budżetu każdego gospodarstwa domowego. Dla miłośników stylu vintage interesująca powinna być kolekcja proponowanych przez nas garnków emaliowanych, które pięknie będą prezentować się w letniej kuchni lub innym rustykalnym wnętrzu. Posiadamy także zestawy garnków z grubym dnem do długiego gotowania potraw, które narażone są na przypalenia. Znajdziesz u nas też niejeden komplet garnków na indukcję!

Posiadamy szeroką ofertę pięknych i niedrogich garnków emaliowanych!

Zestaw garnków emaliowanych to nie tylko fantastyczna stylistyka, którą wniosą do twojej kuchni, ale również coś dla alergików! Potrawy przygotowane przy ich pomocy nadają się do spożycia przez osoby uczulone lub małe dzieci, gdyż nie uwalniają żadnych związków chemicznych ani podczas gotowania, ani w czasie kontaktu emalii ze skórą rąk. W znakomitej większości garnki emaliowane nadają się do użycia na kuchenkach indukcyjnych oraz do mycia w zmywarce — jednak aby zyskać pewność, przeczytaj opis na podstronie konkretnego, interesującego cię kompletu!

Dostosowaliśmy naszą ofertę do bardzo zróżnicowanych oczekiwań!

Możesz wybierać i przebierać pośród małych i dużych kompletów wykonanych zarówno ze stali szlachetnej, ceramiki, jak i aluminium. W naszej ofercie znajdziesz kute, grubościenne naczynia do gotowania, a także lekkie i poręczne garnki — doskonałe do transportu i podgrzewania potraw. Nowoczesne, nieprzywierające powłoki z granitu lub teflonu zapewnią ci komfortowe gotowanie bez przywierania i przypaleń. 

Jesteśmy pewni, że komplet garnków może sobie u nas wybrać każdy, kto ceni świetną jakość i atrakcyjną stylistykę!

czytaj dalej zwiń