Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Trudno wyobrazić sobie dobrze wyposażoną kuchnię bez odpowiednio dobranych noży, które zagwarantują komfortową i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Jeśli brakuje Ci takich produktów, nasza oferta okaże się idealnym wyborem. Znajdziesz w niej bowiem wszystko, czego potrzebujesz.

Jaki zestaw noży wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dostępny katalog był maksymalnie zróżnicowany. Dzięki temu możesz dobrać zestaw noży kuchennych do własnych wymagań oraz możliwości finansowych.

Na samym początku warto zastanowić się na to, z ilu elementów powinien składać się z zakupiony komplet. W standardowym zestawie znajduje się pięć produktów o różnej wielkości i przeznaczeniu – nóż szefa kuchni, do chleba, jarzyn, a także nóż uniwersalny oraz wyróżniający się niewielkimi rozmiarami, pozwalającymi na przykład na obieranie warzyw.

Taki komplet noży może zostać dodatkowo rozbudowany o tasak, nożyczki i ostrzałkę. Wszystkie te elementy zagwarantują komfortowe przygotowywanie posiłków, bez względu na ich specyfikę. Oczywiście do tego należy dodać także specjalny stojak, który ułatwia przechowywanie produktów kuchennych. Proponujemy ponadto noże w bloku – jego obsługa jest bardzo wygodna.

Wybierz swój komplet noży kuchennych

Bez względu na liczebność zestawów, spore znaczenie ma jakość wykonania poszczególnych noży. Te dostępne w naszym katalogu powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających pewne cięcie i odpowiednią wytrzymałość mechaniczną.

W ofercie znajdziesz przede wszystkim noże ze stali nierdzewnej, które nie wymagają bardzo częstego ostrzenia. Ich konstrukcja sprawia, że zapewniają długą żywotność. Wpływ na bezpieczeństwo i wygodę stosowania ma natomiast ergonomiczny kształt noży oraz ich rączki, które powstają między innymi z drewna, a także tworzyw sztucznych.

Zadbaliśmy jednocześnie o to, aby proponowane przez nas zestawy noży były zróżnicowane pod względem designu. Bez problemu znajdziesz komplet pasujący do wystroju Twojej kuchni.

czytaj dalej zwiń