Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Zastawa stołowa — postaw na trwałą porcelanę!

Na naszej stronie znajdziesz zastawę stołową w dwóch wersjach: dla sześciu lub dla dwunastu osób. W skład takiego serwisu zazwyczaj wchodzą: talerze obiadowe, deserowe i głębokie (do zup czy sałatek), a niektóre zastawy posiadają również: wazy, półmiski, sosjerki i przyprawniki. Dzięki temu dopasujesz odpowiedni zestaw do swojego aktualnego wyposażenia kuchennego!

Zastawy stołowe z naszej oferty są dostępne w wersji jednolitej oraz z ozdobnymi paskami np. złotymi lub platynowymi. Dzięki temu łatwo znajdziesz serwis pasujący do swoich kubków i misek, a także do liczby osób, z którą na co dzień jesz posiłki albo zapraszasz na spotkania. 

A oprócz zastawu talerzy w naszym asortymencie znajdziesz również:

  • serwis do herbaty lub do kawy (odpręż się, pijąc poranną kawę z eleganckiej, porcelanowej filiżanki!),
  • talerz, kieliszek i półmisek do jajek (idealne na różne uroczystości!),
  • wazy do zupy (to naczynie umożliwi twoim domownikom czy gościom samodzielne nalewanie zupy do swoich talerzy. Pokrywki dołączone do waz pomagają dłużej utrzymać wysoką temperaturę jedzenia),
  • zestawy dla dzieci (zaciekawią najmłodszych barwnymi malunkami),
  • talerze i paterę na ciasto (to elegancki sposób na podanie nie tylko ciast, ale też tortów, babeczek, a nawet owoców!).

Serwis obiadowy — dlaczego warto wybrać ten wykonany z porcelany?

Zastawa z naszej oferty jest porcelanowa. Oznacza to, że można ją myć w zmywarce (za wyjątkiem naczyń ze zdobieniami — aby ich nie uszkodzić, zalecamy czyszczenie ręczne). Dodatkowo porcelana nie przejmuje koloru ani zapachu serwowanych w niej dań — nie odbarwia się, a wykonany z niej kubek nie przesiąknie wonią kawy. W naczyniu wykonanym z tego tworzywa zaserwujesz zupę buraczkową czy spaghetti bez obaw o jego zniszczenie! 

Porcelana wyróżnia się też twardością — zastawa z niej zrobiona to zakup, który przez wiele lat nie pokaże oznak zniszczenia. To tworzywo jest również bardzo łatwe w czyszczeniu — jego powierzchnia jest nieprzywierająca.

Porcelana wygląda pięknie i elegancko. Kiedyś była dostępna tylko dla najbogatszych władców. Dzisiaj każdy może oczarowywać nią swoich gości! Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najlepszy zestaw obiadowy dla siebie!

czytaj dalej zwiń