Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Wysokiej jakości garnki

Garnki to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni, bez których trudno wyobrazić sobie gotowanie. Szukasz solidnych, wygodnych w użytku modeli, które przez długi czas zachowają nienaganny stan? W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości garnki, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Oferujemy produkty renomowanych marek, takich jak Berghoff, Florina, Gerlach, Hoffner, Klausberg, Tonica czy też Valdinox. To trwałe i solidne garnki, które sprawdzają się w każdej kuchni, zarówno tej prywatnej, jak i profesjonalnej.

Solidne garnki – szeroki wybór rozwiązań

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Mamy m.in. garnki ze stali nierdzewnej. To wyjątkowe trwałe rozwiązania, które nie korodują ani nie wchodzą w reakcję z żywnością. Oferujemy również garnki żeliwne, które podobnie jak stalowe odznaczają się długą żywotnością. Nie wydzielają także żadnych szkodliwych substancji. Każdy oferowany garnek żeliwny to świetny wybór, który uczyni gotowanie przyjemniejszym.

Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest również garnek emaliowany. Największym atutem modeli z emalii jest korzystny stosunek ceny do jakości. Ponadto, są to produkty łatwe w czyszczeniu i bezpieczne w użytkowaniu – nie ingerują w smak potraw, nie wydzielają szkodliwych substancji, są antyalergiczne.

Najlepsze garnki na rynku

W naszej ofercie mamy również garnki do indukcji. Jak sama nazwa wskazuje, są to modele dostosowane do pracy na kuchence indukcyjnej. Ich największą zaletą jest to, że równomiernie się nagrzewają. W efekcie sprawiają, że dania są smaczniejsze, a ich przygotowanie zabiera mniej czasu. Każdy dostępny w naszej ofercie garnek na indukcję wykonany jest z trwałych i łatwych w czyszczeniu materiałów.

Oferujemy zarówno uniwersalne garnki, w których można przygotowywać różne potrawy, jak i modele specjalistyczne. Do tej drugiej kategorii należy m.in. garnek do mleka, garnek do smażenia frytek czy też szybkowar. W naszej ofercie znajdziesz również atrakcyjne zestawy garnków.

czytaj dalej zwiń