Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Galeria Światła – oświetlenie do domu i nie tylko

Bez sztucznego światła trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie po zmroku. Już dawno przestaliśmy jednak patrzeć na oprawy oświetleniowe jak na wyłącznie praktyczne elementy wyposażenia. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, w jaki sposób oświetlenie potrafi wpływać na nasz nastrój, a także na to, jak odbierane jest dane wnętrze. Jeśli zależy Ci zarówno na funkcjonalności, jak i na estetyce opraw i źródeł światła, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu!

Lampy i źródła światła do każdego pomieszczenia

Najlepsze efekty w pomieszczeniach daje połączenie kilku typów oświetlenia. Dlatego warto łączyć lampy wiszące z tymi stojącymi czy kinkietami. Dzięki ich odpowiedniemu rozmieszczeniu można tworzyć przejrzyste strefy funkcjonalne pomieszczeń, a nawet sprawić, że wnętrze będzie wydawało się większe lub bardziej przytulne. Starannie dobrane lampy to również styl. Wiele z nich stanowi ozdobę pomieszczeń przez całą dobę – nawet w ciągu dnia, gdy są wyłączone. Warto postawić na modele opraw dostosowane do stylu aranżacji i jej pozostałych elementów, gdyż to właśnie takie detale decydują o spójności wystroju.

W naszym asortymencie znajdziesz jednak nie tylko oświetlenie do domu, ale również lampy i żarówki, które sprawdzą się w zastosowaniach biurowych czy przemysłowych. Szeroka oferta Galerii Światła obejmuje m.in.:

  • źródła światła: żarówki, świetlówki, taśmy LED i wiele innych,
  • oświetlenie wewnętrzne: do domu i firmy, sufitowe, ścienne, podłogowe, biurkowe itd.,
  • oświetlenie zewnętrzne – również solarne,
  • urządzenia grzewcze i wentylatory – w tym lampowentylatory i termowentylatory,
  • oświetlenie dekoracyjne,
  • osprzęt i akcesoria.

Nowoczesne oświetlenie w świetnych cenach

Proponowane przez nas oprawy oświetleniowe wyróżniają się świetnym stylem dopasowanym do współczesnych trendów wnętrzarskich. Natomiast źródła światła, które oferujemy, to przede wszystkim trwałość i energooszczędność. Znajdziesz tu szeroki wybór żarówek LED, a także zewnętrzne oświetlenie solarne – wiele różnorodnych rozwiązań pozwalających cieszyć się światłem bez wysokich rachunków za energię i z korzyścią dla środowiska. Sprawdź koniecznie!

czytaj dalej zwiń