Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Estetyczne wycieraczki wejściowe ozdobą Twojego domu

Odwiedzających Cię gości już od progu witają wycieraczki zewnętrzne, które stanowią wizytówkę Twojego domowego królestwa.  Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o wybór odpowiednich wzorów i fasonów, łączących w sobie elegancję oraz praktyczność i funkcjonalność. Wycieraczki służą przede wszystkim do oczyszczania podeszew obuwia z różnego rodzaju zabrudzeń. Warto zatem, aby miały one ciemny kolor, na którym brud nie będzie zbyt widoczny. W sklepie E-SAS sprzedajemy funkcjonalne wycieraczki pod drzwi, a do każdego zestawu dołączamy dodatkowo specjalny ociekacz na buty, zapobiegający gromadzeniu się wody na podłodze.

Kupując wycieraczki wejściowe,  zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się modele zrobione z naturalnego włókna ze szczeciną kokosową. Taka wycieraczka pod drzwi znakomicie spełnia swoje funkcje. Ponadto nie ulega ona zbyt szybko zużyciu, dzięki czemu może ona z powodzeniem zdobić wejście do Twojego domu przez dłuższy czas. Podobnymi właściwościami cechuje się także wycieraczka gumowa, którą dodatkowo wyróżnia wodoodporność i łatwość czyszczenia. Niektóre dostępne w sklepie E-SAS modele zaprojektowano tak, aby imitowały dywany. Umieszczone przed drzwiami, nadają wnętrzu wrażenia przytulności.

Wycieraczki dopasowane do Twoich potrzeb

Dobór odpowiedniej wycieraczki do domu zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Cenisz sobie klasyczny styl, w którym urządziłeś swoje prywatne królestwo? Wybierz modele utrzymane w jednolitej, ciemnej tonacji kolorystycznej. Jeśli jednak wolisz bardziej nietypowe rozwiązania, polecamy Ci zakup wycieraczek ozdobionych kolorowymi rysunkami lub napisami, doskonale podkreślającymi styl wykończenia przedpokoju lub całego mieszkania. Zwróć też uwagę na rozmiar wycieraczki, którą chcesz umieścić przy wejściu. Pamiętaj, że z zasady nie powinna ona zajmować całej powierzchni przed drzwiami. Długość modelu możesz wybrać samodzielnie.

czytaj dalej zwiń