Infolinia:83 343 09 89
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 830-1630

Salon z artykułami gospodarstwa domowego w Centrum Handlowym SAS w Białej Podlaskiej był pierwszym w mieście tak dużym sklepem o danym profilu. Istniejemy już od 1996 roku, jednak z początkiem roku 2014, po kompleksowym remoncie, prezentujemy się w nowej odsłonie jako DomDekor.

Posiadamy bogatą ofertę przedmiotów do kompleksowego wyposażenia domu. Przestrzeń sklepu podzielona jest na cztery strefy, odpowiadające podziałowi każdego mieszkania, czyli salon, kuchnię, łazienkę i garderobę, co znacznie upraszcza naszym klientom wyszukiwanie interesujących ich towarów – i taki sam schemat podziału stosujemy w naszym sklepie internetowym. Nasze wiodące produkty to głównie porcelanowa zastawa stołowa, szkło użytkowe i ozdobne, wysokiej jakości sztućce, patelnie, chlebaki, czajniki, garnki pojedyncze oraz w zestawach, uznanej jakości ceramika Bolesławiec jak i ceramika St.Petersburg, pojemniki do przechowywania żywności, formy i naczynia żaroodporne. Zapewniamy też szeroki zakres akcesoriów winiarskich i produktów gorzelnianych. Dodatkowo proponujemy także akcesoria wyposażenia łazienki, suszarki stojące i wiszące, chemię gospodarczą, produkty do sprzątania oraz rozmaite kosze i pudła do przechowywania, zegary, obrazy, wieszaki, pokrowce czy deski do prasowania.

Współpracujemy ze znanymi firmami z dziedziny porcelany, szkła i artykułów gospodarstwa domowego:m. in. Villa Italia, Lubiana, Chodzież, Ćmielów, Krosno, Bohemia, Gerlach, Bolesławiec, Fiskars, Fackelmann, Tefal, Galicja, Dajar. Oferujemy usługę dekoracyjnego zapakowania zakupionego towaru z przeznaczeniem na prezent – dużym powodzeniem cieszą się zestawy obiadowo-kawowe pakowane ozdobnie jako prezenty weselne. Gwarantujemy bezpłatną wymianę każdego produktu w przypadkach uszkodzenia podczas dostawy – naszą priorytetową wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów.

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI