Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Kwiaty w skuteczny sposób ożywiają wnętrze, sprawiają również, że staje się ono znacznie przyjemniejsze i przytulne. Zwłaszcza gdy zostaną umieszczone w trakcyjnym wazonie, najlepiej odpowiednio dostosowanym do przygotowanej aranżacji.

Dzięki naszej ofercie produktowej ich znalezienie nie będzie trudne. Proponujemy bowiem wazony zróżnicowane pod względem kształtów, rozmiarów i sposobu wykonania. Wyróżniają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale też niezaprzeczalnymi walorami wizualnymi. Dzięki temu okażą się ozdobami każdych wnętrz – zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Wazon do domu, mieszkania, biura i hotelu

 

W ofercie znajdują się wazony w różnych stylach. Postawić możesz na przykład na konstrukcje w kształcie mis, modele kryształowe czy też przypominające butelki. Wiele z nich wyróżnia się dodatkowymi zdobieniami, powstałymi na przykład z masy perłowej. Takie wazony dekoracyjne świetnie spełniają jednocześnie funkcje użytkowe. Zwłaszcza że są one bardzo wytrzymałe pod względem mechanicznym.

To produkty wykonane z grubego, solidnego szkła, które jest odporne na przypadkowe uszkodzenia. Mowa to zarówno o dnie, jak i krawędziach. Szklany wazon na kwiaty pozwoli na ich odpowiednie wyeksponowanie, co oczywiście pozytywnie wpłynie na wystrój wnętrza. Bez względu na jego specyfikę.

Nasza oferta jest zróżnicowana także pod względem rozmiarów. Proponujemy wazony niskie, wysokie, wąskie i szerokie. Dzięki temu z łatwością znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu i będzie zgodne z aranżacją konkretnego pomieszczenia.

czytaj dalej zwiń