Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Wyczaruj wyjątkowy klimat w swoim ogrodzie za pomocą stylowych lampionów i latarni!

Wiszące lampiony ogrodowe z migoczącą świecą wewnątrz, to wymarzony dodatek do przyozdobienia balkonu lub altany. Lampy wiszące lub stojące do ogrodu wizualnie podkreślają architekturę oraz rośliny, są równie praktyczne, co ekologiczne, a przede wszystkim nie wymagają użycia prądu elektrycznego! W związku z tym możesz zastosować je właściwie wszędzie i o każdej porze.

Spraw radość sobie lub komuś bliskiemu! 

Dzięki wymienionym właściwościom nasze lampiony sprawdzą się nie tylko w roli dekoracji twojego domu lub ogrodu, ale również jako udany prezent! Trudno wyobrazić sobie osobę, która nie ucieszy się z modnego dodatku, który dodatkowo rozświetli wspólny wesoły czas w ogrodzie.

Oferujemy różne materiały lampionów dla miłośników różnych stylów!

Niektóre z proponowanych przez nas lampionów na taras wykonane są z materiałów naturalnych jak drewno czy wiklina. Uzupełnieniem jest piękny jutowy sznur ułatwiający zawieszenie lampy oraz szklane szybki. Alternatywą dla lampionów drewnianych są produkty wykonane z metalu występujące w różnych stylistykach. Posiadamy bardzo atrakcyjny wybór lamp! U nas możesz wybierać pomiędzy lampionami inspirowanymi przeszłością, w stylu marynistycznym, rustykalnym, oraz nowoczesnymi modelami w stylu glamour. 

Romantyczne świece czy praktyczne i oszczędne ledy?

Odpowiedź na to pytanie należy do ciebie! Każda lampa dostosowana do użycia świecy woskowej może być używana również z poręczną lampką led, która imituje migotliwe światło imitujące płomień. Wybór takich ledów także jest dostępny w naszym sklepie! To rozwiązanie posiada kilka zalet: emituje ciepłe światło bez ryzyka zapłonu, jest odpowiednie na imprezę dla dzieci lub na kemping, jest niedrogie i może być pomocą również w przypadku awarii prądu. 

Pewnie nie przekona to zwolenników autentycznego światła świec, ale zapewniamy, że w obu przypadkach użycia lampiony dostępne na naszym sklepie internetowym będą prezentować się pięknie i dostarczą mnóstwa frajdy tobie i twoim przyjaciołom.

czytaj dalej zwiń