Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Nie da się ukryć, że obroża stanowi podstawowy element wyposażenia dla każdego właściciela psa, a także kota. To w końcu ona umożliwia łatwe zaczepienie smyczy, często pozwala również na identyfikację pupila w momencie, gdy ten się zgubi.

Wszystko to sprawia, że warto dobierać ją w sposób przemyślany. Tym bardziej że występuje ona w taki wielu wersjach. Świetnym potwierdzeniem tego jest oferta naszego sklepu internetowego. Przekonaj się, na co warto rzucić okiem i co możesz kupić.

Jaka obroża dla psa lub kota?

Zadbaliśmy o to, aby w naszym katalogu znalazły się nie tylko produkty standardowe, które służą jedynie do zaczepiania smyczy. U nas znajdziesz znacznie więcej. Obroża dla kota bądź psa może bowiem zapewniać skuteczną ochronę przeciw kleszczom i pchłom. Wszystko za sprawą sposobu wykonania i zastosowanych materiałów.

To oczywiście nie koniec. Dobrym wyborem okaże się również obroża z imieniem, a także świecąca, z zamontowaną latarką. Dzięki niej spacer w nocy, w miejscu bez zewnętrznego oświetlenia, okaże się znacznie bezpieczniejszy.

Obroża może zostać wyposażona także w adresówkę, w której umieścisz karteczkę z adresem. Świetnie sprawdzi się wówczas, gdy zgubisz pupila. Podobną funkcję spełnić może obroża z grawerem zawierającym adres, imię psa lub kota bądź też numer telefonu właściciela. Przekłada się to na świetną ochronę, zwiększa bowiem prawdopodobieństwo szybkiego odnalezienia zwierzęcia.

Spore zróżnicowanie produktowe sprawia, że zyskujesz pełną swobodę wyboru. Bez względu na to, czy szukasz standardowej obroży czy też modelu w jakiś sposób urozmaiconego, znajdziesz go u nas. Co więcej, proponowane przez nas obroże przygotowywane są w różnych rozmiarach. Wiele z nich zapewnia ponadto łatwą, wygodną regulację.

Wysoka jakość wykonania przekłada się na maksymalną przydatność, jak również na wysoką wytrzymałość mechaniczną. Nie musisz więc martwić się tym, że obroża ulegnie przetarciu lub poważniejszym uszkodzeniom podczas stosowania. Oferowane produkty to dobry wybór na długi czas.

czytaj dalej zwiń