Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Królewskie posłanie dla psa i kota!

Człowiek spędza na spaniu około 8 godzin na dobę, natomiast nasze zwierzaki śpią o wiele dłużej od nas! Dorosłe psy śpią około 16 godzin, a koty nawet 20 godzin w ciągu doby! Czy nie powinniśmy zatem zadbać o to, aby sen naszych kochanych czworonogów był wygodny, mięciutki, zaciszny, a może nawet…stylowy?

Oferujemy legowisko dla psa i kota w super cenie!

W naszej ofercie znajdują się duże legowiska i maleńkie budki, wygodne poduchy i sofy dla wybrednych pupili. Niezależnie od tego, jakie łóżeczko chcesz sprawić swojemu milusińskiemu, jesteśmy prawie pewni, że znajdziesz u nas coś odpowiedniego.

Na zimową porę, kiedy w cenie jest każdy skrawek materiału, zapewniający przyjemne ciepełko polecamy budki wyściełane sztucznym futrem, przytulnym pluszem lub polarem. Niewielki otwór wejściowy zwierzaki wykorzystują zazwyczaj jako okno do podglądania reszty domowników i upewniania się, że nikt nie chce zająć im ulubionego miejsca.

Niewielkie, materiałowe koszyki z wyjmowaną poduszką sprawdzą się doskonale zarówno jako legowisko dla kota, jak i małego pieska. Praktyczna konstrukcja i łatwość utrzymania czystości takiego posłania na pewno jest argumentem, aby nabyć je w naszym sklepie. 

Mamy dla was także coś na upały!

Kiedy gości u nas lato, ludzie zazwyczaj zachwycają się kąpielami słonecznymi i wygrzewają w najlepsze, podczas gdy zwierzęta obdarzone bujną i ciepłą szatą szukają schronienia w najchłodniejszych miejscach domu. W naszej ofercie znajdują się różnej wielkości maty chłodzące, które mogą przywrócić domowym pupilom przyjemność letnich dni. Ich działanie jest zbliżone do działania termoforu, zatem, aby przygotować matę do użycia, należy po prostu włoży ją do lodówki.

Skoro znasz już nowoczesne legowisko na każdą porę roku, zwróć uwagę na bogactwo wzornictwa oferowanych przez nas posłań! Możesz wybierać pomiędzy eleganckimi czerniami i granatami, modnymi kolorami ziemi i wesołymi kombinacjami deseni. Znajdzie się u nas coś dla właścicieli małych pupili, jak i dużych, czworonożnych przyjaciół. Zapraszamy do wyboru najlepszego modelu dla was! 

czytaj dalej zwiń