Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Gryzaki dla zdrowych i lśniących zębów!

Podstawowym narzędziem, które pomaga naszym domowym zwierzakom w najważniejszych życiowych czynnościach, są ich zęby. Są one odpowiednikiem naszych dłoni — najbardziej precyzyjną maszynerią w ciele zarówno psa, jak i kota. Pozwalają na obronę, zabawę, codzienną higienę i oczywiście spożywanie pokarmów. To wystarczająca ilość powodów, by dbać o nie z należytą starannością.

Jak dokonać właściwego wyboru? Przetestuj nasze gryzaki!

Dostępne w tej kategorii gryzaki dla psa, stanowią różnorodny wybór zabawek i przysmaków. Niektóre z nich, jak na przykład zabawki silikonowe, będą doskonałym wyborem dla delikatnych pyszczków szczeniąt — ze względu na wypustki z tworzywa pomagają one uśmierzyć swędzenie i ból dziąseł, który towarzyszy wyrastaniu ząbków. Ograniczą także typowe zniszczenia jak pogryzione kapcie, czy brzegi kanapy w twoim salonie. Do tego łatwo je umyć, aby należycie zadbać o higienę pyszczka malca. 

Jeżeli jednak nie przepadasz za sztucznymi tworzywami, mamy coś ekstra dla ciebie i twojego czworonoga. Do zakupów w stylu eko polecają się oferowane przez nas naturalne gryzaki z poroża jelenia w różnych rozmiarach. Ta niezwykle trwała przekąska znakomicie zadba o zdrowe zęby twojego psa i posłuży przez całe miesiące lub nawet lata! W ofercie naszego sklepu znajdziesz także kości kauczukowe, które znakomicie sprawdzą się w roli zabawki do aportowania, a dzięki odpowiedniej twardości i elastyczności tworzywa, z którego są wyprodukowane, z sukcesem rozprawią się z natrętnym kamieniem nazębnym, nękającym waszych pupili. Mamy dla was również zużywalne kostki z prasowanych ścięgien z dodatkiem wapnia dla zdrowych i mocnych kości oraz uwielbiane przez pieski wszystkich ras gryzaki sznurkowe.

Czy kot także potrzebuje gryzaka?

Zęby kota także są narażone na osadzanie się kamienia nazębnego. Koty nie mają jednak w zwyczaju zajmować się obgryzaniem kostki, czy patyka — jak dzieje się w przypadku psów. Dlatego właśnie należy znaleźć odpowiedni smakołyk, który ze względu na kształt, konsystencję i składniki — pomoże mruczkowi pozbyć się nazębnego kłopotu. Polecamy gorąco dentystyczne przysmaki dla kotów, które oczywiście znajdują się w naszym asortymencie. Miłych zakupów!

czytaj dalej zwiń