Dostosuj
×
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Szerokość mebla
  • Wysokość mebla
  • Montaż
  • Kolor mebla
  • Wyczyść filtry
Wyczyść Zastosuj

Szafka na buty — niezawodny pomocnik w utrzymaniu porządku w przedpokoju!

Stojak na buty pomoże ci zachować porządek w przedpokoju! Ułożone obuwie zajmie mniej miejsca, będzie również dobrze widoczne, więc łatwo dobierzesz odpowiednią parę do swojej stylizacji. W naszej ofercie znajdziesz mniejsze szafki na buty — z jedną albo dwiema półkami, jak i te większe — nawet z 10 poziomami! Dobierz odpowiedni model do swoich potrzeb i ciesz się zorganizowaną przestrzenią.

Półka na buty — pozwoli ci zachować higienę wewnątrz obuwia i ochronę przed zniekształceniami

Podczas noszenia buty mają kontakt z potem, a jesienią i zimą często dochodzi do tego jeszcze deszcz lub śnieg. Po takim dniu obuwie musi wyschnąć — w zamkniętej szafie nie ma do tego warunków. Tworzy się więc środowisko idealne do rozwoju pleśni i grzybów. Aby zachować odpowiedni poziom higieny wewnątrz butów, pamiętaj, aby po zdjęciu pozwolić im wyschnąć. Nie chowaj ich do zamkniętej przestrzeni nawet jeżeli są tylko trochę wilgotne. 

Najbezpieczniejszą opcją jest przechowywanie obuwia na otwartych półkach, gdzie mają ciągły dostęp do powietrza, co nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Odpowiednio dobrane wyposażenie domu zapewni ci dużą ilość miejsca na każdą parę butów, dzięki czemu nie będą się gniotły ani deformowały.

Nie jesteś w stanie zrezygnować z zamykanej szafy na buty? W naszej ofercie znajdziesz również taki model. Pamiętaj jednak, żeby przed schowaniem do niego obuwia sprawdzić, czy jest suche na zewnątrz i wewnątrz.

Stojak na buty z siedziskiem — zapewnij sobie wygodę

Ciekawą opcją jest stojak, który zakończony jest miękkim siedziskiem. To świetne rozwiązanie dla osób zakładających obuwie na siedząco. Ten mebel zastąpi ci dwa — szafkę do butów i krzesło, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce w korytarzu.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz szafkę na obuwie dla siebie! Planujesz w przyszłości zakup  nowych par butów? Wybierz stojak, na który można nakładać kolejne (jeden na drugi), zwiększając tym samym liczbę półek do przechowywania. 

czytaj dalej zwiń