Dostosuj
×
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Szerokość mebla
  • Wysokość mebla
  • Montaż
  • Kolor mebla
  • Kształt blatu
  • Liczba poziomów
  • Linia
  • Wyczyść filtry
Wyczyść Zastosuj

Leniwy niedzielny poranek i śniadanie jedzone przy ulubionym serialu czy popołudniowa, aromatyczna kawa z bliską osobą… Idealnymi towarzyszami takich spotkań są: wygodna kanapa, miękki dywan i on — niewielki stolik kawowy. Dzięki swoim rozmiarom nie przytłoczy nawet małego salonu. Zachwyci natomiast praktycznością! W naszej ofercie znajdziesz go w wydaniu nowoczesnym, industrialnym, a także glamour. Sprawdź!

Stoliki kawowe — praktyczna dekoracja salonu

W asortymencie e-sas.pl wybierzesz stolik, który dopełni wystrój twojego mieszkania! Nie brakuje tu modeli loftowych z metalowymi koszami czy okrągłych ze złotymi nogami, które idealnie wpasują się we wnętrze glamour. Swoją prostotą zachwycają również drewniane meble o prostokątnym kształcie, które idealnie uzupełnią wnętrze w stylu industrialnym. W tym nowoczesnym najlepiej sprawdzi się natomiast stolik ze szkła.

Stal malowana proszkowo, hartowane szkło, drewno — materiały, z których powstają meble z naszej oferty, znane są ze swojej wytrzymałości. Z tego względu wykonane z nich stoliki i ławy będą zdobiły twój salon przez wiele lat!

Ławy do salonu — co je wyróżnia? Poznaj ich dodatkowe, niezwykle przydatne funkcje

Niektóre z oferowanych przez nas stolików i ław mają szuflady, dwupoziomowe blaty lub zamiast nóg metalowe kosze. Przechowywanie tam przedmiotów (np. pilota do telewizora, gazet, a nawet koca), ułatwi ci utrzymanie w salonie porządku i estetycznie wyglądającej przestrzeni.

Ponadto, oprócz pojedynczych mebli, na e-sas.pl znajdziesz również zestawy, które składają się z dwóch lub trzech stolików. Używa się ich niezależnie od siebie (np. ustawiając jeden z boku kanapy lub przy fotelu) lub wsuwając mniejszy blat pod większy.

Stolik do salonu — w jakich jeszcze pomieszczeniach się sprawdzi? Wykorzystaj go na swój własny sposób!

Nie daj się zwieść nazwie tych mebli! Sprawdzą się nie tylko do podawania jedzenia czy napojów. Wykorzystasz je również do stworzenia kompozycji ozdobnej, czy ustawisz na nich sprzęt elektroniczny. Warto również eksperymentować z ich położeniem w domu. Meble te będą świetnymi stolikami nocnymi! 

Dzięki swojej wielofunkcyjności powyższe elementy wystroju przez długi czas ci się nie znudzą. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, w której znajdziesz idealny stolik dla siebie!

czytaj dalej zwiń