Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Wentylatory stojące

Gdy temperatura na zewnątrz osiąga bardzo wysokie wartości, a wewnątrz pomieszczeń brakuje świeżego powietrza, warto postawić na dobrej jakości wiatrak stojący. Zapewni on jakże potrzebną ulgę w upałach. Dzięki niemu codzienne aktywności okażą się choć trochę łatwiejsze i przyjemniejsze.

W naszym sklepie znajdziesz wiatraki stojące zróżnicowane pod względem wymiarów oraz kluczowych parametrów technicznych. Zdecydowanie ułatwi Ci to dobór sprzętu, który ma szansę spełnić konkretne parametry użytkowe.

Jakie wentylator stojący będzie najlepszy?

Staramy się cały czas rozszerzać ofertę produktową, dlatego znajdziesz w niej sprzęty różnych typów. Sporą popularnością cieszy się chociażby wentylator stojący z pilotem. W łatwy sposób można bowiem sterować jego pracą, bez konieczności podchodzenia do wbudowanego panelu. Wszystko odbywa się bowiem zdalnie. Szybko i bez większych problemów włączysz urządzenie, a także dostosujesz prędkość obrotową.

Co ważne, wiatrak stojący występuje w wersjach podłogowych i biurkowych. W pierwszej kategorii znajdują się modele na specjalnym stojaku o regulowanej wysokości. Drugą natomiast tworzą wentylatory kompaktowe, na cienkich nóżkach. Zakupić możesz na przykład wiatraki stojące na USB, które podłączysz do komputera.

Parametry wentylatorów stojących

Poza rodzajem konstrukcji, ogromne znaczenie ma także sposób działania sprzęt. Jeśli decydujesz się na wiatrak stojący, sprawdź jego moc, maksymalny przepływ powietrza, jak również dostępne mechanizmy regulacji. Wszystko po to, aby lepiej dopasować go do aktualnych potrzeb oraz specyfiki pomieszczenia, w którym ma się sprawdzić.

Proponujemy wentylatory stojące do domów, mieszkań, a także biur. Okażą się dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest świeże, chłodne powietrze. Co więcej, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz też urządzenia 2w1. To wentylatory, które mogą pracować także jako nagrzewnice. Dzięki temu wykorzystasz je również w zimie, w celu zwiększenia temperatury w pomieszczeniu.

czytaj dalej zwiń