Dostosuj
×
Filtry
  • Status
  • Wyczyść filtry
Wyczyść Zastosuj

Czym są treski do włosów?

Treski pomogą ci w szybki i nieinwazyjny sposób osiągnąć gęstsze i dłuższe włosy! To syntetyczne pasma włosów, które doczepia się do swoich naturalnych. Następnie można związać je w kucyka lub nosić rozpuszczone. Na naszej stronie znajdziesz je w różnych odcieniach, tak aby jak najlepiej dopasować kolor do swojego naturalnego.

Jakie są zalety dopinek do włosów?

Doczepiane włosy to szybki sposób na to, aby optycznie zagęścić swoją fryzurę lub ją przedłużyć. Przypinanie syntetycznych pasm jest bardzo proste — zajmie ci maksymalnie kilka minut. Włosy z naszej oferty nadają się do podcinania. Umożliwia to indywidualne dopasowanie ich długości do swoich potrzeb. 

Marzy ci się bujna fryzura na co dzień czy szukasz rozwiązania na ważną okazję? Treski z naszego asortymentu sprawdzą się w obu wariantach!

Jak dbać o treski?

Pamiętaj o tym, aby zdejmować doczepiane włosy na noc, a także o ich regularnym myciu. Używaj przeznaczonych do tego kosmetyków, a nie takich, które stosujesz do swoich naturalnych włosów. Pozwoli ci to na zachowanie ładnego wyglądu tresek przez długi czas!

czytaj dalej zwiń