Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Nie pozwól, by szkodniki zniszczyły twoje ciężko pielęgnowane rośliny! W naszej ofercie znajdziesz środki owadobójcze, które pomogą ci wystarczająco szybko zareagować i zabezpieczyć swój ogród, działkę czy kwiaty doniczkowe przed działaniem owadów.

Oprysk owadobójczy — jaki wybrać?

W tym dziale oferujemy silne środki na poszczególne grupy owadów (np. ssące, gryzące) oraz o szerokim zakresie stosowania. Zwalczysz z nimi m.in. często występujące, uciążliwe mszyce, gąsienice i stonki. Preparaty usuwają zarówno dorosłe osobniki, jak i jaja szkodników. Dzięki temu skutecznie chronią rośliny przed zniszczeniem.  

Szukasz preparatu o działaniu zapobiegawczym? Wybierz ekstrat z pokrzywy, który działa odstraszająco na szkodniki. Ponadto poprawia on ogólną kondycję roślin i przyspiesza ich wzrost!

Przy wyborze środka na owady zwróć uwagę na sposób jego aplikacji. Niektóre są przeznaczone do opryskiwaczy (to świetny wybór do działek i ogrodów o dużej powierzchni), inne natomiast to gotowe do użycia środki w butelce ze spryskiwaczem lub w aerozolu. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz preparat najlepiej dopasowany do swoich potrzeb!

czytaj dalej zwiń