Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Zadbaj o dietę swoich ryb akwariowych, zaopatrując się u nas w karmy najwyższej jakości

Akwarystyka to piękne hobby uprawiane pod wszystkimi szerokościami geograficznymi. Wyjątkowy powab egzotycznych ryb to codzienna uciecha dla naszych oczu, przyjemność z poznawania zwyczajów morskich stworzeń i okazja do kreatywnego spędzania czasu. Aby zapewnić swoim płetwiastym pupilom dobrą kondycję i zdrowy wygląd wybierz pokarm dla ryb dostosowany do ich dokładnych potrzeb. Serwowane przez ciebie odpowiednie jedzenie dla rybek to jeden z podstawowych sposobów, by zapewnić im właściwe warunki bytowania, uchronić je od chorób i dostarczyć im wszelkich niezbędnych składników odżywczych.

Najpopularniejszy pokarm dla rybek akwariowych to susz pochodzenia roślinno- zwierzęcego

Dostępna w naszym sklepie internetowym karma dla rybek, to przede wszystkim granulki, płatki i mini pałeczki złożone z ususzonych uprzednio składników pokarmowych. W naszej ofercie znajdziesz liczne propozycje uniwersalnych karm dla mniejszych ryb akwariowych, a także karmę dla krewetek, pokarm dla narybku i produkty dedykowane konkretnym gatunkom, jak pielęgnice, czy welony. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy produkty liderów rynku karmy dla ryb znanych na całym świecie, jak Tetra i Tropical — którym zaufały już miliony akwarystów. Na szczególną uwagę zasługują pałeczki do zastosowanie podczas twojej nieobecności, którą możesz przedłużyć aż do 6 dni — nie prosząc sąsiada o pomoc w karmieniu ryb!

Środek na glony to bezpieczny preparat łatwy w użyciu!

Dostępne u nas produkty do zastosowania w akwarium pomagają utrzymać jego higienę bez ingerencji w zdrowie jego lokatorów! Zapoznaj się z dostępnym u nas produktem do walki z uporczywymi glonami, porastającymi twoje piękne akwarium. Dokładny sposób aplikacji zapewni bezpieczeństwo twoim rybom, a tobie nieskazitelny widok przez czyste ścianki pojemnika.

Zapoznaj się z niniejszą kategorią, aby cieszyć się wieloma atrakcyjnymi produktami akwarystycznymi, dostępnymi w jednym miejscu!

czytaj dalej zwiń