Dostosuj
×
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Typ zasilania
  • Moc
  • Prędkość powietrza
  • Funkcja nadmuchu
  • Funkcja zasysania
  • Funkcja rozdrabniania
  • Pojemnośc worka
  • Wyczyść filtry
Wyczyść Zastosuj

Regularne sprzątanie ogrodu i trawnika z liści jest ważne nie tylko ze względu na estetykę tych miejsc, ale również z powodu gnicia liści. Żeby do tego nie dopuścić, warto skorzystać ze specjalnie przystosowanych urządzeń, które w znaczący sposób przyspieszają i ułatwiają sprzątanie. Kryteria te świetnie spełnia dmuchawa do liści. Co ważne – może ona pracować również jako odkurzacz. Przekonaj się o tym poprzez analizę oferty naszego sklepy internetowego!

Jaki odkurzacz do liści? Co wybrać?

Zadbaliśmy o to, aby w katalogu znalazły się sprzęty przystosowane do pracy w różnych miejscach – zarówno na niewielkich trawnikach, jak i w dużych ogrodach, pełnych drzew i krzewów.

Jeśli więc interesuje Cię sprawny, funkcjonalny, nowoczesny odkurzacz do liści, jesteś w dobrym miejscu! Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Między innymi na typ silnika zamontowanego w urządzeniu. Proponujemy zarówno dmuchawy elektryczne akumulatorowe, jak i dmuchawy spalinowe. Tylko od Ciebie zależy, na co finalnie się zdecydujesz.

Oczywiście to nie koniec. Swój wybór możesz dostosować także na podstawie kluczowych parametrów technicznych. Odkurzacze i dmuchawy do liści różnią się także pod względem mocy silnika, prędkości generowanego powietrza, jak również obsługiwanych funkcji dodatkowych, takich jak nadmuch, zasysanie czy też rozdrabnianie.
Nie zapomnij przeanalizować również sposobu wykonania sprzętu, obudowy, wagi i rozmiarów. Co ważne, proponujemy także odkurzacze do liści wyposażone w specjalny worek, do którego trafiają wciągnięte liście.

Jeśli zastanawiasz się, co wybrać – dmuchawę elektryczną czy spalinową, weź pod uwagę wielkość obszaru, na którym zamierzasz prowadzić czynności porządkowe. Modele zasilane przez akumulator są przeważnie cichsze, nie generują również spalin. Świetnie sprawdzą się więc w małych ogrodach i na trawnikach. Dmuchawa do liści spalinowa natomiast zapewnia bardzo wysoką moc, pozwalającą na pozbycie się nagromadzonych zabrudzeń na bardzo dużym obszarze. Bez konieczności podłączania jej do ładowania.

Wszystko to zdecydowanie ułatwi Ci utrzymanie porządku na trawniku i w ogrodzie. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że okażą się zakupem na dłuższy czas. Wystarczy więc przeanalizować i porównać je pod kątem sposobu pracy i dostępnych możliwości, a następnie dokonać zakupu. Zarówno odkurzacz, jak i dmuchawa do liści to sprzęt niezwykle pomocny, dlatego warto mieć go u siebie.

czytaj dalej zwiń