Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Czynności higieniczne są naszą codziennością. Mycie zębów, ciała, szczotkowanie włosów i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne zdarza nam się czasem traktować nieco zbyt rutynowo. Może objawiać się to brakiem zainteresowania produktami obecnymi na rynku kosmetyczno-higienicznym i kupowaniem przez lata jednego, być może nieco przestarzałego typu wyrobów. W tej kategorii przedstawiamy kompleksową ofertę na środki higieny intymnej, które znacznie poprawią twój komfort i ułatwią codzienne funkcjonowanie.

Wybierz żel do higieny intymnej stworzony do twoich potrzeb

W związku z osobistymi preferencjami dobieramy produkty pielęgnacyjne służące do nawilżania, pielęgnacji i oczyszczania różnych rejonów naszego ciała. Również wrażliwe okolice skrywane przez bieliznę zasługują na naszą uważną opiekę i zastosowanie dobrej jakości płynu do higieny intymnej o odpowiednio zbilansowanym składzie. Na naszej stronie znajdziesz naturalne żele do higieny intymnej przeznaczone dla kobiet z nieodpowiednim pH, odświeżające, stworzone specjalnie dla pań w ciąży, a także delikatne płyny dla dzieci. Naturalne wyciągi roślinne od dziesięcioleci skutecznie rozprawiające się z różnymi dolegliwościami intymnymi jak kora dębu, szałwia, ogórek czy zielona herbata, wchodzą w skład wielu oferowanych przez nas kosmetyków.

Niektóre produkty stale obecne naszych magazynach i cieszące się poważaniem klientek mają działanie łagodzące, podczas gdy inne są idealne do zastosowania w letnie upały, lub mają działanie antybakteryjne — co może być dużą ulga w przebiegu infekcji intymnych.

W te dni potrzebujesz niezawodnej ochrony

Każda kobieta raz w miesiącu przechodzi przez czas fizjologicznej niedyspozycji związanej z miesiączką. Aby przejść przez to z maksymalnym komfortem, potrzebne są odpowiednio dobrane produkty higieniczne. Do zakupu oferujemy podpaski i tampony firmy bella, która jest producentem od lat zabiegającym o wygodę i aktywność pań w wyjątkowym czasie menstruacji. Certyfikowane surowce używane do wytwarzania środków higieny intymnej zapewniają bezpieczeństwo korzystania zarówno z tamponów, które sprzedajemy w kilku rozmiarach, jak i chłonnych wkładek, podpasek oraz praktycznych chusteczek odświeżających. 

Działanie wymienionych produktów dopełnia wyjątkowa mgiełka do higieny intymnej o działaniu dezodorującym i odświeżającym. Możesz zabrać ją ze sobą w podróż lub używać w domowym zaciszu w połączeniu z innymi artykułami, które zgromadziliśmy do wyboru naszych klientek. 

Jeśli masz wątpliwości i pytania dotyczące składu kosmetyków intymnych lub zastosowania artykułów higienicznych, zajrzyj na podstrony wybranych produktów. Znajdziesz tam opisy, które wyczerpują ciekawość i pomagają podjąć decyzję o odpowiednim wyborze produktów dostosowanych do twoich potrzeb. 

czytaj dalej zwiń