Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Basen dla dzieci do ogrodu – czyli letni must-have

Basen ogrodowy dla dzieci jest takim rodzajem gadżetu, dzięki któremu te nie zaznają już więcej nudy w okresie letnim. Maluchy będą mogły bawić się w nim same lub ze znajomymi, w zależności od jego powierzchni. Chociaż ten już sam w sobie jest wspaniałą zabawką, można zaopatrzyć go w dodatkowe akcesoria jak zabawkowe rybki, kaczki czy uchwyty na kubki. Dokupić do niego można także zadaszenie, które w najbardziej słoneczne dni ochroni dzieci przed np. udarem czy poparzeniem skóry. W takich warunkach maluszki będą chętnie spędzać nawet całe dnie w okresie wakacyjnym.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko baseny dla dzieci, ale również koła dmuchane, piłki plażowe, pistolety na wodę czy podstawy do parasoli – w sklepie SAS skompletujesz całe wyposażenie potrzebne Ci do skompletowania ogrodowego centrum zabaw dla swoich pociech! Basen dla małych dzieci może być oczywiście równie świetnym prezentem dla znajomego malucha! Nierzadko obserwujemy sytuacje, w których te stają się wspaniałym podarunkiem urodzinowym.

Jaki basen dla dzieci warto wybrać?

Basen dla dzieci może mieć całkowicie różne wymiary. Te zalecamy dobierać do wzrostu najmniejszego malucha, który ma się w nim bawić. Najlepiej, żeby w pozycji siedzącej, woda nie sięgała wyżej niż do łopatek – pozwoli to ograniczyć ryzyko utopienia. Oczywiście, tak czy inaczej, dzieci podczas zabawy powinny być pod stałą kontrolą. W naszym asortymencie znajdziesz baseny rozporowe, dmuchane oraz stelażowe. Każdy z nich ma swoje wady i zalety oraz doskonale sprawdzi się jako miejsce zabaw dla maluchów.

Jakie baseny dla dzieci ogrodowe znajdziesz w sklepie SAS?

Do wyboru są między innymi:

  • baseny z prysznicem np. w kształcie pszczółki – wystarczy podłączyć je do węża ogrodowego, by zyskać dodatkowe orzeźwienie i atrakcję. Pamiętaj jednak o odpowiednim wyregulowaniu ciśnienia wody wypływającej z przewodu.
  • baseniki o kształcie kwadratowym lub prostokątnym – z osobno dmuchanymi pierścieniami wewnętrznymi dla bezpieczeństwa w razie przebicia. Dzięki temu basen nie złoży się samoistnie w czasie kilku chwil.
  • kolorowe baseny – z grafikami w morskie zwierzątka, wielokolorowe lub jednolite. Z łatwością znajdziesz tu produkt w ulubionej barwie dziecka.
  • produkty o antypoślizgowej, perforowanej podstawie, która zapobiega upadkom.
  • baseny z zabawkami i zestawami naprawczymi, które pozwolą szybko zreperować zabawkę w razie nieszczęśliwego wypadku.

Dlaczego warto kupić basen dziecku?

Basen dla dziecka może pomóc kształtować w nim pozytywne nawyki związane ze zdrowiem oraz ruchem od najmłodszych lat. Jak wiadomo, w lecie czasami bardzo trudno wysiedzieć w domach, gdy mury się nagrzeją, a atmosfera jest ciężka. Wówczas basenik ogrodowy z letnią wodą może okazać się wręcz wybawieniem! Możesz zorganizować dziecku czas w basenie, proponując mu rozmaite gry i zabawy lub dać maluchowi czas na to, by nauczył bawić się sam. Dobrym pomysłem będzie również zaproszenie sąsiadów z dziećmi, by te bawiły się wspólnie. Jeżeli planujesz garden party lub rodzinnego grilla z młodszymi członkami rodziny, taki basen będzie świetnym sposobem na urozmaicenie im wspólnie spędzanego czasu.

Jeżeli chcesz znaleźć idealny basen na prezent dla dziecka, z pewnością znajdziesz go w asortymencie sklepu SAS. Proponujemy szeroki wybór takich produktów, a także akcesoriów uzupełniających, przydatnych podczas zabawy lub napraw. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz w razie potrzeby do zadawania dodatkowych pytań!

czytaj dalej zwiń