Drapaki dla kotów

Chcesz uchronić swoje meble i jednocześnie zapewnić kotu mnóstwo dobrej zabawy oraz okazji do ostrzenia swoich pazurów? Wszystko to zapewnią oferowane przez nas drapaki. Okażą się one najważniejszymi elementami wystroju dla Twojego czworonoga. Przy okazji zyskasz gwarancję, że znajdujące się w mieszkaniu lub domu kanapy, fotele, łóżka i inne produkty pozostaną nienaruszone.

Jaki drapak dla kota wybrać? 

Zadbaliśmy o to, aby dostępna oferta była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Wszystko po to, aby pozwoliła wybrać produkty odpowiednio dostosowane do miejsca, w którym mają się znaleźć. Z tego powodu znajdziesz u nas zarówno drapaki rozbudowane, składające się z kilku elementów, jak i wyróżniające się znacznie oszczędniejszą formą – będą to chociażby różnego rodzaju tuby i deski.
Do tego dochodzą drapaki w postaci domków. Dla kotów stanowią one okazję nie tylko do zabawy, ale również do wylegiwania się i obserwowania wszystkiego z góry. W katalogu dostępne są również drapaki w postaci specjalnych mat czy zawieszek. Wszystko to sprawia, że z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt dla swojego pupila.
Co ważne, każdy drapak dla kota wykonany został ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla zwierzęcia. Jednocześnie wyróżniają się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu przez długi czas pozostają nienaruszone. Poszczególne elementy nie odłączają się i nie niszczeją. Zachęcamy do składania zamówień - Twój kot pokocha takie zabawki!


więcej

Drapaki

Sortowanie: wg ceny :: wg nazwy
123   1 z 3

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com