Infolinia:83 343 09 89
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 830-1630

GRANULAT NA MYSZY I SZCZURY PUSZKA 250G WESTLAND RESOLVA

Facebook Google+ Twitter LinkedIn Addthis
GRANULAT NA MYSZY I SZCZURY PUSZKA 250G WESTLAND RESOLVA
Kod produktu: 2-T005-7205
producent: Westland
Odsłon produktu: 110
Pozostało tylko Złóż zamówienie
a my dzisiaj wyślemy do Ciebie paczkę!
Cena: 8,70 PLN
Produkt niedostępny
Zakupy w systemie ratalnym Credit Agricole dostępne są od 300zł wartości zamówienia.
OPIS
WESTLAND RESOLVA NA MYSZY I SZCZURY PUSZKA 250G

Gotowa do użycia, granulowana przynęta

 pokarmowa do likwidacji myszy i szczurów.

Do stosowania wewnątrz i wokół budynków.

Atrakcyjna dla myszy i szczurów przynęta pokarmowa - produkt jest chętnie zjadany
przez gryzonie. Preparat jednodawkowy - działa już po jednokrotnym spożyciu. Gryzonie giną po 3-5 dniach od pobrania przynęty. Bezpieczny dla ludzi i zwierząt - zawiera substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia przez ludzi i zwierzęta domowe.

  • szybko i skutecznie zwalcza myszy i szczury
  • działa już po jednokrotnym spożyciu
  • bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych

SPOSÓB UŻYCIA:

Dla właściwej kontroli inwazji gryzoni należy stosować się do poniższej instrukcji opisującej fazy zwalczania, stosowania i utylizacji:

  1. 1. Sprawdzanie miejsca zabiegu. Przed wyłożeniem przynęty sprawdzić miejsca zabiegu aby ustalić rodzaj (gatunek gryzoni), poziom infestacji i rozległość występowania gryzoni. Sprawdzić możliwe drogi dostępu gryzoni do obiektu, nory i miejsca schronienia oraz wyeliminować wszystkie źródła pożywienia i wody, określić najbardziej odpowiednie miejsca wyłożenia trutki, np. przy świeżych odchodach, wewnątrz lub w pobliżu nor, ścieżek i miejsc pobierania pożywienia.
  2. 2. Przeprowadzenie zwalczania. Używając rękawic, umieścić przynętę w pobliżu śladów aktywności gryzoni, np. przy świeżych odchodach, wewnątrz lub w pobliżu nor, ścieżek i miejsc pobierania pożywienia, używając dostępnych karmników deratyzacyjnych. W przypadku braku ich dostępności schować przynętę w kawałku rury lub umieścić na tacce przykrytej płytką. Zawsze upewnić się, że została ona odpowiednio zabezpieczona przed dostępem dzieci oraz zwierząt nie będących przedmiotem zwalczania, takich jak zwierzęta domowe i ptaki. W przypadku stosowania produktu w miejscach publicznych, miejsca te powinny być w trakcie zabiegu odpowiednio oznaczone. W pobliżu wyłożonej przynęty, w miejscu dostępnym, powinna znaleźć się informacja o ryzyku pierwotnego i wtórnego zatrucia oraz działaniach, które należy podjąć w przypadku zatrucia. Dawkowanie: Myszy: przy niskiej infestacji rozłożyć przynętę w karmnikach deratyzacyjnych w porcjach po 50 g na punkt z przynętą w odstępach co 5 metrów, a w obszarach wysokiej infestacji gryzoni 50 g co 2 metry. Szczury: rozłożyć przynętę w karmnikach deratyzacyjnych w porcjach po 100 g na punkt z przynętą w odstępach co 10 metrów, a w obszarach wysokiej infestacji gryzoni 100 g co 5 metrów.
  3. 3. Monitorowanie. Regularnie dokonywać przeglądu miejsc wyłożenia przynęty (zaleca się inspekcje miejsc wykładania przynęty co 3-4 dni) oraz wymieniać na świeżą tą, która została napoczęta przez gryzonie, zawilgotniałą lub została zanieczyszczona. Zmieniać położenie punktów trucia z których przynęta nie była pobierana. Sprawdzać, czy miejsca wyłożenia przynęty pozostają niedostępne dla dzieci, zwierząt domowych oraz innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania.
  4. 4. Zakończenie akcji deratyzacyjnej. Zwalczanie można uznać za zakończone, gdy ustanie pobieranie przynęty przez gryzonie. Zebrać pozostałą przynętę oraz znalezione martwe gryzonie i przekazać je podmiotowi uprawnionemu do utylizacji i unieszkodliwiania odpadów.

INFORMACJE O PRODUKCIE:

Substancja czynna: difenakum (związek z grupy antykoagulantów) 0,05 g/kg.

OPINIE
nie dodano jeszcze żadnej opinii...
Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI