PREPARAT NA MUCHY 100G AGITA

Facebook Google+ Twitter LinkedIn Addthis
PREPARAT NA MUCHY 100G AGITA
Kod produktu: 2-I004-0057
producent: Bayer
Odsłon produktu: 310
Paczka zostanie wysłana następnego dnia roboczego!
Cena: 39,90 PLN
Produkt niedostępny
Zakupy w systemie ratalnym Credit Agricole dostępne są od 300zł wartości zamówienia.
  • Opis produktu
PREPARAT NA MUCHY 100G AGITA

Preparat owadobójczy w formie granulatu rozpuszczalnego w wodzie. Zawiera 10% thiamethoxamu (zw. z grupy nikotynoidów) i 0,05% tricozenu (feromon wabiący muchy).

Substancja czynna zawarta w preparacie ma działanie pokarmowe i kontaktowe (preparat posiada zdolność przenikania przez powierzchnię ciała owadów).

Zastosowanie
Preparat przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach użyteczności publicznej, pomieszczeniach dla zwierząt oraz magazynach.
Preparat Agita 10WG należy nanosić w miejscach gromadzenia się owadów, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Preparat można stosować również do zwalczania prusaków i pcheł.

Sposób użycia
Preparat należy stosować w postaci roztworu do malowania lub spryskiwania powierzchni.

Sporządzanie cieczy użytkowej: w osobnym pojemniku rozpuścić 400 g Agita 10 WG w 320 ml letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu.
Sposób wykonania zabiegu: uzyskana ciecz wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o pow. 160 m2. Należy pomalować co najmniej 30 fragmentów powierzchni o wymiarach 10x30cm. Zamiast malować fragmenty pomieszczeń, zwłaszcza tam gdzie nie jest wskazane nawet niewielkie jej odbarwienie, można rozwiesić pomalowane pasy kartonu lub folii polietylenowej.

Czas działania: 6-8 tygodni.

Opryskiwanie powierzchni
Sporządzanie cieczy użytkowej: w pojemniku aparatu opryskowego rozpuścić 400 g preparatu w 3,2 litra letniej wody dokładnie mieszając.
Sposób wykonania zabiegu: otrzymany roztwór wystarcza na wykonanie zabiegu w pomieszczeniach o powierzchni 200 m2. Bezpośredniemu opryskowi należy poddać około 30% w/w powierzchni.

Czas działania: 4-6 tygodni.
OPINIE
nie dodano jeszcze żadnej opinii...
Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:

ZOBACZRÓWNIEŻ

INNIRÓWNIEŻKUPILI

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI