Płyty do tarasów i ogrodów

Czasem niewiele trzeba, by całkowicie odmienić wygląd tarasu, balkonu lub ogrodu. Świetnie do tego nadają się wysokiej jakości płyty, które znajdziesz w naszej ofercie. Występują one w wielu odmianach, zróżnicowanych między innymi pod względem zastosowania, designu i materiałów, jakich użyto podczas ich produkcji.

Płyty tarasowe i ogrodowe – wybierz swój model

W obu przypadkach wybór jest bardzo szeroki. Oferujemy między innymi płytki tarasowe wykonane z materiałów recyklingowych. To w pełni ekologiczne produkty, które pozwolą szybko odnowić zarówno taras, jak i balkon (zwłaszcza że zostały wyposażone w system łączenia Quick-click, ułatwiający montaż). Tego typu płyty na taras doskonale imitują inne materiały, na przykład drewno. A fakt, iż są dostępne w różnych odcieniach sprawia, że z łatwością dopasujesz je do każdego wystroju.
Te same kryteria spełniają płytki ogrodowe. Świetnie komponują się w naturalnym środowisku, przypominają drewno bądź kamień. Podobnie jak płyty tarasowe, wykonane zostały z ekologicznych materiałów pochodzących z recyklingu. Nie tylko zyskujesz atrakcyjną ozdobę, ale również przyczyniasz się do ochrony środowiska!
Co ważne, każda płytka tarasowa i ogrodowa wyróżnia się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na wpływ czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć i promieniowanie UV. Oferowane produkty nie tracą koloru, ani kluczowych właściwości. Świetnie nadają się do wyłożenia podłogi, a także tworzenia ścieżek. Okażą się elementami praktycznymi i dekoracyjnymi.


więcej

Płytki tarasowe / ogrodowe

Sortowanie: wg ceny :: wg nazwy

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com