Markowe telewizory na każdą kieszeń

Dla wielu osób telewizor stanowi „okno na świat”. Jeśli i Ty zaliczasz się do ich grona, koniecznie odwiedź sklep internetowy E-SAS. Kupisz tutaj markowe telewizory idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Wybierając odpowiedni model dla siebie, powinieneś zwrócić uwagę na rozdzielczość ekranu – im większy jej poziom, tym obraz ukazuje więcej detali. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się odbiorniki o rozdzielczości HD Ready i Ultra HD, potocznie określane jako telewizor 4K lub 8K UHD.

Telewizory smart tv - led, 4K, 8K - QLED i OLED

Taką rozdzielczość mają telewizory o przekątnej ekranu do 32 cali, których w większości przypadków dotyczą promocje  i wyprzedaże organizowane w naszym sklepie. Modele te znajdują swoje zastosowanie głównie przy oglądaniu filmów DVD oraz naziemnej telewizji. Z kolei telewizory LED, OLED i QLED o przekątnej ekranu od 40 cali w górę doskonale sprawdzają się przy emisji filmów Blu-ray oraz telewizji cyfrowej HD. Nawet w trakcie seansu z bliska Twoim oczom ukaże się bogaty w szczegóły obraz. Telewizor 4k HDR umożliwia też granie w gry o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystanie inteligentnych diod LED umieszczonych z trzech stron odbiornika sprzyja optycznemu powiększeniu ekranu. Kolor podświetlania dopasowany jest do aktualnie wyświetlanego obrazu.

Nowoczesne telewizory z Internetem

Jeśli chcesz, aby Twój telewizor 3D spełniał również rolę specjalnego multimedialnego centrum, warto zaopatrzyć się w model Smart TV i OLED z wbudowanym modułem Wi-Fi, umożliwiającym łączenie się z Internetem oraz mobilnymi urządzeniami. Za pomocą takiego odbiornika będziesz mógł swobodnie korzystać również z aplikacji udostępnianych bezpośrednio przez producenta.
W sklepie E-SAS możesz nabyć nie tylko duże modele o przekątnej ekranu 43, 45, 49, 53 czy 58 cali. Poza największymi odbiornikami wielkości rzędu 60, 65 i 70 cali zaopatrzysz się tutaj także w małe i tanie telewizory  uznanych na całym świecie marek, takich jak Samsung, Phillips, Panasonic czy Sony. Za najtańsze modele tv 4k i oled tv zapłacisz około 1 000 zł. Taki mały telewizor nadaje się do umieszczenia np. w dziecięcym pokoju lub innym niewielkim pomieszczeniu.


więcej

Telewizory

Sortowanie: wg ceny :: wg nazwy
123   1 z 3

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com