Infolinia:83 343 09 89
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 830-1630

Philips Parownica Steam&Go GC330/47

Facebook Google+ Twitter LinkedIn Addthis
Philips Parownica Steam&Go GC330/47
Philips Parownica Steam&Go GC330/47
Philips Parownica Steam&Go GC330/47
Philips Parownica Steam&Go GC330/47
Kod produktu: 6-P407-132
Stan magazynowy: 192
Nr katalogowy: GC330/47
Kod kreskowy EAN: 8710103730354
Odsłon produktu: 837
Paczka zostanie wysłana następnego dnia roboczego!
Cena: 285,00 PLN
Produkt dostępny
Ilość sztuk:
Zakupy w systemie ratalnym Credit Agricole dostępne są od 300zł wartości zamówienia.
OPIS
Szybkie usuwanie zagnieceń dzięki strumieniowi pary.
Ręczny steamer do ubrań idealnie sprawdza się w przypadku szybkich poprawek przed wyjściem i skomplikowanych w prasowaniu ubrań. Jest szybki i łatwy w użyciu, dlatego stanowi idealny dodatek do żelazka. Ten model jest wyposażony w podgrzewaną płytę i funkcję 2 w 1 umożliwiającą prasowanie w poziomie.2 w 1: funkcja prasowania w pionie i w poziomie.

Funkcja 2 w 1 umożliwiająca prasowanie w pionie i w poziomie pozwala na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów podczas korzystania ze steamera do ubrań. Prasuj swoje ubrania w pionie bez konieczności używania deski do prasowania lub nadaj im naprawdę elegancki wygląd, prasując w poziomie na dowolnej prostej powierzchni. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji wewnętrznej urządzenie Steam&Go 2 w 1 generuje silny, ciągły strumień pary nawet w pozycji poziomej, co umożliwia prasowanie także miękkich elementów mebli oraz poszew.Podgrzewana płyta parowa SmartFlow zapewniająca doskonałe efekty.

Technologia SmartFlow zapewnia doskonałe efekty prasowania dzięki temu, że zoptymalizowany przepływ pary podgrzewa płytę parową. W związku z tym płyta utrzymuje optymalną temperaturę bezpieczną dla wszystkich tkanin, jednocześnie skutecznie eliminując powstawanie mokrych plam. Jest wyposażona w powłokę, która gwarantuje lepszy poślizg oraz odporność na korozję.Automatyczny ciągły strumień pary dzięki pompce elektrycznej.

Pompka elektryczna zapewnia ciągły strumień pary oraz umożliwia łatwe i szybkie usuwanie zagnieceń.Bezpieczeństwo dla delikatnych tkanin, takich jak jedwab.


Steamer jest bezpieczny dla wszystkich tkanin. To doskonałe rozwiązanie w przypadku delikatnych tkanin, takich jak jedwab.Bez rozkładania deski.

Dzięki steamerowi deska do prasowania nie jest już potrzebna, co sprawia, że prasowanie staje się łatwe i bezproblemowe.Odłączany zbiornik wody ułatwia napełnianie.

Odłączany zbiornik wody ułatwia napełnianie.Krótki czas nagrzewania.

Steamer jest gotowy do użytku w ciągu kilku sekund.Ergonomiczna budowa umożliwia wygodną obsługę.

Ręczny steamer jest lekki i wygodny w użytkowaniu dzięki ergonomicznej i kompaktowej konstrukcji. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby łatwo usunąć zagniecenia za pomocą ciągłego strumienia pary.Para zabija do 99,9% bakterii*

Gorąca para zabija do 99,9% bakterii* na ubraniach, dzięki czemu ubrania można rzadziej prać lub czyścić chemicznie*.Usuwa zapachy papierosów, jedzenia i ciała.

Para skutecznie usuwa zapachy papierosów, jedzenia i ciała.Nakładka ze szczotką zapewnia wygładzenie tkaniny.

Używaj szczotki w przypadku grubszych ubrań, takich jak płaszcze, aby zapewnić głębsze wnikanie pary i odświeżyć tkaninę.Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska.Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.


* Badanie przeprowadzone przez zewnętrzną instytucję, obejmujące bakterie Escherichia coli 8099, bakterie gronkowca złocistego ATCC 6538 i drożdżaki Canidia albicans ATCC 10231, z zastosowaniem pary przez 8 minut.


Podstawowe dane:
Producent:
  • Philips

Seria żelazka:
  • Steam&Go

Moc:
  • 1000 W

Stała dystrybucja pary:
  • 20 g/min

Waga produktu:
  • 0,72 kg

Wygodne użytkowanie:
Pojemność zbiornika wody:
  • 60

Długość przewodu zasilającego:
  • 2 m

Czas nagrzewania:
  • Poniżej 1 min

Bezpieczne dla wszystkich tkanin
  • Nawet delikatnych, takich jak jedwab

Napełnianie w dowolnej chwili:
  • Tak
OPINIE
nie dodano jeszcze żadnej opinii...
Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:

ZOBACZRÓWNIEŻ

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI