Infolinia:83 343 09 89
Godziny otwarcia: Pon. - Pt.: 830-1630

BRAUN SERIES 9 9299S GOLD dd

Facebook Google+ Twitter LinkedIn Addthis
BRAUN SERIES 9 9299S GOLD dd
BRAUN SERIES 9 9299S GOLD dd
BRAUN SERIES 9 9299S GOLD dd
Kod produktu: 6-S577-013
Odsłon produktu: 485
Pozostało tylko Złóż zamówienie
a jest szansa że dzisiaj wyślemy do Ciebie paczkę!
Cena: 1100,00 PLN
Produkt niedostępny
OPIS

Co odróżnia precyzyjne golarki BRAUN od innych?


Na wyjątkowy efekt golenia składa się maksymalny kontakt golarki ze skórą oraz brak podrażnień. W tej kwestii nie ma kompromisów. Dzięki golarce Braun Series 9 wybierasz najwyższy poziom golenia w obu tych aspektach jednocześnie.*1. Niezrównana precyzja: Series 9 ścina więcej włosków za jednym pociągnięciem. Specjalnie zaprojektowana głowica wychwytuje włoski leżące płasko oraz wyrastające w różnych kierunkach - to zadanie, któremu inne golarki mogą nie sprostać.2. Niezrównany komfort dla skóry: Series 9, jak wszystkie golarki Braun, porusza się w linii prostej. Nie musisz więc golić dwa razy tego samego miejsca, co znacząco zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry.3. Niemiecka technologia: wszystkie golarki Series 9 zostały zaprojektowane, skonstruowane i wykonane w Niemczech. To wysokiej jakości urządzenia stworzone w taki sposób, aby mogły funkcjonować co najmniej 7 lat.
*Testowana na 3-dniowym zaroście w porównaniu z innymi produktami wiodących producentów. Szczegóły na braun.com

5 elementów golących


Każdy z elementów przeznaczony jest do innego typu zarostu i wychwytuje nawet płasko leżące włoski lub takie, które wyrastają w różnych kierunkach. Mniej pociągnięć oznacza mniejsze podrażnienie skóry. To takie proste.

Powłoka tytanowa


Tytan jest niezwykle trwałym metalem i wysoce odpornym na korozję. Poza tym, całkiem nieźle wygląda. Właśnie dlatego Braun używa tytanu jako powłoki do trymera.

SyncroSonic™


Technologia SyncroSonic, opatentowana przez Braun, rozpoznaje typ zarostu i automatycznie się do niego dostosowuje. Jeśli posiadasz gęstszą brodę, maszynka zwiększy swoją moc podczas golenia.

Dopasowanie do konturów 10-D


W pełni elastyczna głowica oraz odrębnie mocowane elementy golące Series 9 pozwalają maszynce dopasować się do Twojej skóry i wychwycić więcej włosków za jednym pociągnięciem w porównaniu z innymi golarkami.

Dane podstawowe

Producent
Typ
Rodzaj golenia
Trymer
Możliwość mycia pod wodą
  • Tak
Wskaźnik naładowania
  • Tak
Zastosowane technologie
  • Smart Sonic

Zasilanie

Zasilanie ?
Czas pracy
  • 50 min.
Czas ładowania
  • 1 h
OPINIE
nie dodano jeszcze żadnej opinii...
Dodaj swoją opinię:
Twoja ocena:

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI