Dostosuj
×
Filtry
Wyczyść Zastosuj

Potrzebujesz osuszyć nieogrzewane pomieszczenie, ogrzać halę, przyspieszyć postęp prac budowlanych lub rozmrozić coś strumieniem gorącego powietrza? Tu potrzeba specjalistycznej pomocy! W naszej ofercie znajdziesz nagrzewnice różnej mocy, a niektóre z nich możesz stosować bezpiecznie nawet podczas trwania lekkiego deszczu. Zapoznaj się z ofertą zawartą w naszej witrynie, aby podjąć dobrą decyzję.

Jaka nagrzewnica przydałaby się w twoim warsztacie?

Trzy główne typy nagrzewnic, które posiadamy w ofercie sprzedażowej, to nagrzewnice olejowe, nagrzewnice gazowe oraz bezemisyjne nagrzewnice elektryczne o różnym poborze mocy. Jeżeli potrzebujesz mocnego urządzenia przystosowanego do ogrzewania obiektów otwartych, takich jak magazyny, hale i obiekty w budowie — przyjrzyj się dobrze dostępnym u nas nagrzewnicom spalinowym, które wymagają nafty, oleju napędowego lub gazu w charakterze paliwa. O ile, nagrzewnica olejowa najlepiej nadaje się do ogrzewania przestrzeni otwartych, to model gazowy za sprawą emitowanej przez siebie pary wodnej, doskonale sprawdzi się do utwardzania zaprawy wapiennej podczas prac wykończeniowych i remontowych.

Czy nagrzewnica elektryczna sprawdzi się w każdych warunkach?

Jeżeli tylko postawisz ją pod dachem, będzie cieszyć cię swoją niezawodnością przez naprawdę długi czas. Dostępne u nas nagrzewnice warsztatowe to must have, jeśli posiadasz nieogrzewany garaż, szopę lub punkt usługowy i potrzebny ci poręczny sprzęt o prostej, a przede wszystkim niezawodnej konstrukcji. Twoja nagrzewnica powietrza będzie działać wzorowo nawet w wilgotnych pomieszczeniach. 

Urządzenia, które przedstawiamy w niniejszej kategorii, posiadają zabezpieczenia przed przegrzaniem, uchwyty ułatwiające przenoszenie oraz kontrolę temperatury. W zależności od wybranego typu urządzenia możesz spodziewać się także podstawowego osprzętu w postaci zbiornika na paliwo lub izolowanego przewodu. Malowanie proszkowe w przypadku modeli stalowych pozwala zabezpieczyć je przed korozją i w związku z tym przedłużyć ich żywotność. Zapoznaj się z produktami naszych dostawców i postaw na sprawdzone, jakościowe wyroby — znak rozpoznawczy e-sas.pl! 

czytaj dalej zwiń