Lustra do łazienki, salonu, przedpokoju

Lustra ozdobne i dekoracyjne

Trudno wyobrazić sobie wyposażenie domu, restauracji, hotelu czy sklepu bez lustra. Okrągłe, kwadratowe, prostokątne, w kształcie gwiazd i rombów – jest wiele produktów, przy pomocy których udekorujesz ściany w miejscu zamieszkania czy pracy. Warto wybrać je ze względów dekoracyjnych, ale też praktycznych.
Duże lustra wiszące pozytywnie wpływają na wygląd pomieszczenia – optycznie je powiększają, sprawiają, że wydaje się bardziej przestronne, jasne, nowoczesne. Możesz też wybrać małe lustra dekoracyjne do salonu przy przedpokoju i powiesić je w dowolnych konfiguracjach, łącząc je z obrazkami w ramkach lub innymi ozdobami ściennymi.

Lustra dekoracyjne i praktyczne

Jeżeli chodzi o dekorację to możliwości jest wiele. Lustra do salonu podobnie jak te do innych pomieszczeń możesz powiesić, ale też postawić na półce. To najczęściej wybierane rozwiązanie, gdy aranżujesz toaletkę lub półkę z przyborami kosmetycznymi. Zadbaj o to, aby w każdym miejscu możliwe było wykonanie makijażu, poprawienie pomadki na ustach lub skontrolowanie, w jakim stanie jest Twoja fryzura.
Lustra do łazienki, salonu i przedpokoju
Polecamy eleganckie lustra do salonu, do przedpokoju oraz lustra łazienkowe. Zyskasz dzięki nim niebanalne dekoracje wnętrza, wraz z innymi ciekawymi akcentami. Warte rozważenia są chociażby lustra stojące z ramką podświetlaną LED czy lustra okrągłe z organizerami na kosmetyki.

Lustra wiszące w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bogaty wybór produktów, wśród których znajdziesz praktyczne i ozdobne lustra. Nadają się one zarówno do użytku w domu, jak również w sklepie odzieżowym, w hotelu lub lokalu usługowym. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, w którym znajdziesz:
  • lustra okrągłe, kwadratowe, w kształcie gwiazdy,
  • lustra ozdobne z ażurowymi ramkami w kształcie kwiatów i innych,
  • lustra wiszące i lustra stojące w różnych kształtach (w tym prostokątne, wysokie pozwalające na swobodną obserwację całej sylwetki).
Zapraszamy na zakupy online w sklepie E-Sas. Oferujemy bogaty wybór i konkurencyjne stawki, a dzięki dostawie do domu również maksymalnie krótki czas realizacji zamówień.


więcej

Lustra

Sortowanie: wg ceny :: wg nazwy
12   1 z 2

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com