Formy płatności

PRZELEW ON LINE

Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową DotpayWszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa oraz dostępnych banków znajdziesz nastronie: 

www.dotpay.pl/platnosci_online/

PRZELEW BANKOWY

Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.
 

Dane:

SAS JAWORSCY SPÓŁKA JAWNA

UL. SIDORSKA 2K

21-500 BIAŁA PODLASKA

NIP: 537-19-86-050
 

Numer konta BGŻ BNP Paribas S.A. : 

80 1600 1462 1837 5839 7000 0004

POBRANIE

Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

RATY

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

CA Raty dostępne:

-    całkowicie online
-    do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
-    bez zbędnych formalności
-    spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.
SAS Jaworscy Sp. Jawna oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com