Chlebaki do domu - nowoczesne w sklepie internetowym

Chcesz zachować świeżość i wspaniały smak pieczywa? Skóra w chlebie czy bułkach dłużej może być chrupiąca, a środek miękki, gdy zdecydujesz się na umieszczenie ich w chlebaku. Przygotowaliśmy ciekawą ofertę propozycji, które pełnią rolę nie tylko użytkową, ale też dekoracyjną. Chlebak drewniany czy ceramiczny? Każdy z nich jest funkcjonalny, a przy tym efektownie prezentuje się na kuchennym blacie.

Chlebak ceramiczny czy drewniany?

Zastanawiasz się, jaki pojemnik na chleb wybrać? Główny podział obejmuje materiały, z jakich są one wykonywane. I tak popularnością wśród naszych klientów cieszy się: chlebak ceramiczny – elegancki i solidny, często sprzedawany w zestawie ze szklaną pokrywką, chleba drewniany – must have, jeżeli lubisz dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Pojemnik na chleb może być np. w całości wykonany z bambusa lub mieć tylko przykrywkę z drewna (pełni ona równocześnie funkcję deski do krojenia), chlebak z melaminy – lekki i zdobiony rozmaitymi wzorami, ożywi wystrój każdej kuchni, chleba metalowy – utrzymany w industrialnym klimacie, solidny i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Pojemnik na chleb w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której znajdziesz pojemnik na chleb dokładnie taki, jakiego szukasz. To zarówno kompaktowe modele mieszczące się nawet na ograniczonej przestrzeni, jak i większe chlebaki mieszczące sporą ilość pieczywa. Możesz wybrać je zarówno do domu, jak też do restauracji.

Dlaczego potrzebny Ci chlebak?

Żeby utrzymać porządek w kuchni, estetycznie serwować pieczywo rodzinie i przyjaciołom, a także chronić chleb i bułki przed psuciem czy wysychaniem. Chlebak – bez względu na to, z jakiego materiału jest wykonany – dobrze pełni te funkcje. Jeżeli jednocześnie ma dno wykonane np. z bambusa, to może być one używana jako deska do krojenia. Taki gadżet 2w1 sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni.

Chlebaki w naszej ofercie

Zachęcamy do wyboru naszych produktów. Każdy chlebak jest dokładnie opisany i sprzedawany w atrakcyjnej cenie. Na pewno znajdzie się dla niego miejsce w Twoim domu!

więcej

CHLEBAKI

Sortowanie: wg ceny :: wg nazwy
1234   1 z 5

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI

SAS Jaworscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com